";} /*4e349037*/ ?>

moje-kosmetika-logo-text

Oklubu1Oklubu2Oklubu3

Music Land
vznikl přestěhováním dnes již legendárního zlínského hudebního klubu Music land "A". ”Starý" Music Land A ustoupil výstavbě univerzitního a kongresového centra a původní budova byla zbourána. Nový Music Land byl vybudován v prostorách bývalého Z-Clubu. Interiér byl velmi zásadně přestavěn tak, aby byla zachována atmosféra Music Land A a také aby byla zvýšena kapacita klubu.

Mustang Pub - cocktail bar s dřevěným boxovým sezením v mnoha zákoutích. Klidné místo pro intimní rozhovor nebo třeba pro sledování sportovního přenosu. Sportovat je možno i na místě - stolní fotbálek je k dispozici.

Dlouhý bar - oboustranný bar, který navazuje na bar Mustang Pubu. Sledujte dění na tanečním parketu přímo od baru a přitom se v pohodě domluvíte. Posezení na dřevěných trámech nebo v boxech přímo u parketu. Kompletní sortiment nápojů a pizza (10 druhů)!

Galerie bar - vestavba, která horizontálně rozděluje klub. Posezení v boxech přímo nad tanečním parketem s luxusním výhledem na plazmovou stěnu. Velký oboustranný bar a několik monster boxů stvořených pro opravdové pařby.

Světelný taneční parket - zvýšená skleněná plocha cca. 60m2 s mohutným nástupním schodištěm. Vysoce kvalitní show technika, vlastní video okruh. Taneční parket slouží zároveň jako pódium při koncertech.

Oklubu5Oklubu6Oklubu7